649923-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Transport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i z placówek oświatowych w latach 2026 - 2028 – II części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTransport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i z placówek oświatowych w latach 2026 - 2028 – II części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca transport dzieci i uczniów zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i z placówek oświatowych w latach 2026 – 2028. 2. Zamówienie obejmuje 2 części tj.: 1) Część nr 1: Dowóz i rozwóz uczniów do i ze szkół podstawowych i Miejskiego Przedszkola w Sławkowie. 2) Część nr 2: Dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7A dla części 1 oraz 7B dla części 2 do SWZ.
Interne KennungZP.271.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dowóz i rozwóz uczniów do i ze szkół podstawowych i Miejskiego Przedszkola w Sławkowie
BeschreibungZamówienie obejmuje dowóz i rozwóz uczniów do i ze szkół podstawowych i Miejskiego Przedszkola w Sławkowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest z załączniku 7A do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach
BeschreibungZamówienie obejmuje dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest z załączniku 7B do SWZ.