2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu polowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego. 2. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają: opis przedmiotu zamówienia, projekt umowy, wycena ofertowa, dokument gwarancyjny, wzory protokołów przyjęcia – przekazania, wykaz miejsc dostawy sprzętu polowego, wzór karty wyrobu. Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.
Vorherige Bekanntmachung: 451235-2025
Interne Kennung: 16/2025/ZP/SSp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu polowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: • łóżko polowe składane z materacem 2100/770/310 WP5-2/2 do 400 szt. • taboret polowy składany z metalową podstawą 440/380/540 WP5-7 do 400 szt. • stół polowy kwadratowy składany z metalową podstawą 800/800/690 WP5-8 do 100 szt.