See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van identificatie- en weegsystemen voor DUO ophaalwagens met onderhoudscontract
Beschreibung: Leveren en plaatsen van identificatie- en weegsystemen voor DUO ophaalwagens met onderhoudscontract
Interne Kennung: PPP0NC-318/5118/2024/032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/032_1