2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Přestavba objektu na Alzheimercentrum - projektová dokumentace a autorský dozor“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb Architekta a „generálního projektanta“ na všechny fáze projektové přípravy až do fáze realizace stavby. Předmětem projektu je rekonstrukce stávajícího objektu původně středoškolského internátu a jeho transformace na moderní Alzheimercentrum. Projekt bude ve výsledné podobě propojovat zdravotní a sociální služby v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence. Domov pro seniory se zvláštním režimem bude určen klientům, kteří potřebují pomoc jiné osoby 24 hodin denně, a bude poskytovat komplexní, individuálně zaměřené sociální služby. Předmětem projektu je vyjma dispozičních úprav spojených se změnou využití objektu také dosažení energetických úspor, které musí být v projektové dokumentaci zohledněny na základě závěrů obsažených v Energetickém posudku, který je součástí přílohy č. 7 ZD. Součástí předmětu veřejné zakázky tak je vypracování projektové dokumentace (včetně inženýrské činnosti) pro provádění stavby pro projekt přestavby objektu na Alzheimer centrum v Lounech. Předmětem veřejné zakázky je projekční návrh rekonstrukčních prací, přičemž je požadováno zpracování projektové dokumentace, vč. obstarání stanovisek dotčených orgánů státní správy a obstarání stavebního povolení pro realizaci investičního záměru. Předmětem plnění je poskytnutí služby zadavateli spočívající ve zhotovení projektové dokumentace v takových stupních a kvalitě, které umožní řádnou přípravu stavby, vč. získání všech nezbytně potřebných stanovisek, povolení, vyjádření či jejich ekvivalentů nutných k řádnému provedení zadávacího řízení na výběr zhotovitele stavby v souladu s relevantními právními předpisy a řádné realizaci stavby. Podkladem pro vypracování projektových dokumentací je stávající technická dokumentace a fotodokumentace současného stavu, která je spolu s energetickým posudkem poskytnutá účastníkům zadávacího řízení jako příloha č. 7 ZD. Předpokládané kapacity záměru, funkční skladba: Počet ubytovacích jednotek – cca 125 pokojů, 220 lůžek: • Pokoje pro ubytování klientů – variabilní skladba; • Vstupní prostory – recepce, foyer, kavárna; • Prostory společného stravování; • Prostory pro přípravu jídel; • Prostory ordinací, rehabilitace, služeb; • Komunitní prostory – klientů; • Prostory pro osobní hygienu; • Prostory úklidového, odpadového hospodářství, praní prádla; • Prostory zázemí zaměstnanců centra; • Prostory vedení centra; • Prostory technologií objektu; • Venkovní aktivity v rámci areálu. Předpokládané stavební úpravy: • Zvětšování objemu a užitných ploch hlavní budovy se nepředpokládá; • Kompletní revize statiky objektu – řešení statických poruch; • Dispoziční úpravy se změnou využití objektu; • Úpravy sklade vnitřních povrchů, skladeb konstrukcí; • Výměna obvodového pláště – zateplení, výměna okenních konstrukcí, střešní sklady; • Změna zdroje vytápění – tepelné čerpadlo; • Kompletní úprava technologie – vytápění, ZTI, FTV, likvidace dešťových vod; • Doplnění nezbytných technologií pro nově zvolenou funkci objektu; • Úpravy okolních ploch areálu – zpevněné plochy, parking, sadové úpravy, rekreační plochy. Bilance stávajícího objektu: • Celková plocha areálu: 16 885 m2; • Zastavěná plocha stávajícími objekty: 2 774 m2; • HPP: 9 531 m2; • Užitná plocha – hlavní objekt: 7 738 m2. Vymezení předmětu veřejné zakázky: • Objemová studie – koncepční a ideový návrh • Architektonická studie • Dokumentace pro povolení záměru • Inženýring • Dokumentace pro provedení stavby (DPS) • Rozpočet stavby (neoceněný a oceněný výkaz) pro účely výběrového řízení na výběr zhotovitele • Účast v zadávacím řízení na výběr zhotovitele stavby (či dodavatele technologie) v pozici přizvaného poradce • Výkon autorského dozoru
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1