See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinos reikmenys (operacinei)
Beschreibung: Perkami medicinos reikmenys operacinei - Besirezorbuojantys chirurginiai siūlai, Apendektominė kilpa, ilgos rezorbcijos; Priemonės artroskopinėms operacijoms ir Vienkartinės priemonės operacijoms atliekamoms lazeriu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Besirezorbuojantys chirurginiai siūlai
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Apendektominė kilpa, ilgos rezorbcijos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Priemonės artroskopinėms operacijoms
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Vienkartinės priemonės operacijoms atliekamoms lazeriu
Interne Kennung: 4