See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa termosów polowych zgodnych z NO-73-A202:2022 wraz z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa termosów polowych zgodnych z NO-73-A202:2022 wraz z wyposażeniem. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań (części). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia/ Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne (WET). 4. Projektowane postanowienia umowy stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 5. Informacje dot. rodzaju oraz ilość poszczególnego asortymentu w ramach każdego z zadań określono w załączniku nr 2 do SWZ - formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia (Specyfikacja warunków zamówienia)
Vorherige Bekanntmachung: 549002-2025
Interne Kennung: 125/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221150 Isolierflaschen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących dla 5-7 osób
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących dla 5-7 osób - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących dla 13-15 osób
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących dla 13-15 osób - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących w pojemniku GN 1/1-200
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy do przechowywania i dystrybucji potraw gorących w pojemniku GN 1/1-200 - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Termos polowy 11-12 l do napojów z kranikiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy 11-12 l do napojów z kranikiem - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Termos polowy 23-25 l do napojów z kranikiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy 23-25 l do napojów z kranikiem - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Termos polowy 23-25 l do posiłków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Termos polowy 23-25 l do posiłków - spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6