649984-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Datenerfassungssystem – Thermische energiemeters & tapwatermeters
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Thermische energiemeters & tapwatermeters
Beschreibung: MW wil in het kader van haar bedrijfsvoering en standaardisatie een Raamovereenkomst afsluiten voor het leveren van op afstand uitleesbare thermische energiemeters, tapwatermeters en bijbehorend data-collectiesysteem. 1,6 miljoen Euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48614000 Datenerfassungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: MW wil in het kader van haar bedrijfsvoering en standaardisatie een Raamovereenkomst afsluiten voor het leveren van op afstand uitleesbare thermische energiemeters, tapwatermeters en een bijbehorend data-collectiesysteem. 2.6 miljoen Euro
Interne Kennung: 1