Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn maximaal drie verlengingen mogelijk voor perioden van twee jaar. De maximale duur van de Overeenkomst bedraagt derhalve acht (8) jaar, tot en met 31 december 2030.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Noord-Overijssel (NL211)
Land: Niederlande