649999-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – (PTS-530) élelmiszerek beszerzése DBR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (PTS-530) élelmiszerek beszerzése DBR
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer (DBR) létrehozása, amelynek tárgya élelmiszerek beszerzése a közös AK-k részére. A beszerzés természetes mennyiségben értelmezett előirányzott mennyiségét AK a műszaki leírásban, továbbá az egyes termékkategóriák leírásánál adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét AK minden termékkategória, továbbá az ajánlattételi szakaszok során létrehozandó részek esetében is keretösszeggel határozza meg. A DBR az adott rész vonatkozásában megszűnik, ha az adott részre vonatkozó keret kimerül. A Kbt. 106. § (4) bekezdés szerinti kategóriák alatt jelen eljárás vonatkozásában az egyes termékkategóriák (pékáru / tej, tejtermék / hús, húskészítmény / szárazáru / zöldség, gyümölcs / mirelit áru) meghatározása szerinti beszerzési tárgyakat érti. Ennek megfelelően AK jogosult az adott kategóriába tartozó, de a részvételi szakaszban kiadott műszaki leírásban nem szereplő termékre ajánlatot kérni az ajánlattételi szakaszokban. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. Az egyes közös AK-k az egyes ajánlattételi szakaszok eredményeképpen külön-külön kötnek szállítási keretszerződést a nyertes AT-kkel. A DBR létrehozására vonatkozó (részvételi) szakaszban ajánlatot tenni TILOS!
Interne Kennung: EKR001800612026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: (A) pékáru
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (kenyér, péksütemény és cukrászsütemény) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 27 890 kg, 120 930 db Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 43 135 kg, 110 515 db Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 73 350 kg, 580 700 db Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 102 786 kg, 339 061 db Az előirányzott mennyiséget AK a műszaki leírásban adja meg részletesen, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 35 116 352 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 41 250 524 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 143 571 234 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 116 875 542 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 25 000 kg, 140 000 db (nettó 30 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. 5471 Tiszakürt, Rózsa út 4-6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. 6080 Szabadszállás, Honvéd u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6454 Bácsborsód, Dózsa Gy. u. 9. 6455 Katymár, Sándor tanyák 20. 6522 Gara, Köztársaság u. 1. 6527 Nagybaracska, Mohácsi u. 6.
Interne Kennung: EKR001800612026/1
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0002
Titel: (B) tej, tejtermék
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (tej, tejtermékek) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 7 350 kg, 66 100 db, 32 340 liter, 900 doboz Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6 881 kg, 138 280 db, 29 570 liter, 2 875 doboz Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 13 250 kg, 334 000 db, 76 000 liter, 21 500 doboz Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 22 670 kg, 180 412 db, 124 458 liter, 12 072 doboz Az előirányzott mennyiséget részletesen AK a műszaki leírásban adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 35 761 359 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 51 726 682 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 146 042 071 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 119 354 628 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 5 500 kg, 85 000 db, 45 000 liter, 5 000 doboz (nettó 30 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6454 Bácsborsód, Dózsa Gy. u. 9. 6455 Katymár, Sándor tanyák 20. 6522 Gara, Köztársaság u. 1.
Interne Kennung: EKR001800612026/2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: (C) hús, húskészítmény
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (hús, húskészítmények) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 20 925 kg Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 47 489 kg Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 97 430 kg Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 128 344 kg Az előirányzott mennyiséget részletesen AK a műszaki leírásban adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 37 144 260 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 86 614 931 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 178 101 459 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 238 291 825 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 35 000 kg (nettó 50 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6454 Bácsborsód, Dózsa Gy. u. 9. 6522 Gara, Köztársaság u. 1.
Interne Kennung: EKR001800612026/3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: (D) szárazáru
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (szárazáru) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 25 618 kg, 57 501 db, 5 113 liter, 470 doboz Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 33 122 kg, 71 840 db, 8 300 liter, 2 400 doboz Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 78 998 kg, 198 700 db, 21 065 liter, 3 470 doboz Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 110 307 kg, 109 142 db, 44 332 liter, 4 840 doboz Az előirányzott mennyiséget részletesen AK a műszaki leírásban adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 54 460 152 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 81 957 848 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 161 105 188 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 186 658 238 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 27 000 kg, 50 000 db, 11 000 liter, 1 500 doboz (nettó 35 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6454 Bácsborsód, Dózsa Gy. u. 9. 6522 Gara, Köztársaság u. 1.
Interne Kennung: EKR001800612026/4
Los: LOT-0005
Titel: (E) zöldség, gyümölcs
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (friss zöldség, gyümölcs, tojás) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 47 215 kg, 55 140 db, 8 754 csomó Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 94 196 kg, 43 828 db, 4 140 csomó Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 172 555 kg, 215 200 db, 5 080 csomó Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 330 528 kg, 102 808 db, 5 456 csomó Az előirányzott mennyiséget részletesen AK a műszaki leírásban adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 36 448 672 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 58 917 748 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 144 671 771 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 246 776 699 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 80 000 kg, 55 000 db, 2 500 csomó (nettó 50 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6522 Gara, Köztársaság u. 1.
Interne Kennung: EKR001800612026/5
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0006
Titel: (F) mirelit áru
Beschreibung: A dokumentációban részletesen meghatározott élelmiszerek (mirelit áru) folyamatos szállítása a közös AK-k részére. Az előirányzott mennyiség (amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is): Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 25 153 kg Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 34 710 kg Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 78 315 kg Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 115 133 kg Az előirányzott mennyiséget részletesen AK a műszaki leírásban adja meg, amelyhez AK sem a soronkénti mennyiségek, sem a termékek vonatkozásában nincs kötve. A beszerzés mennyiségét meghatározó keretösszeg: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 30 068 017 Ft Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 43 160 400 Ft Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 111 590 400 Ft Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: bruttó 147 754 324 Ft amely már magában foglal 20% mennyiségi eltérési lehetőséget is. AK 6 hónapos időszakokra vonatkozóan tervezi lefolytatni az ajánlattételi szakaszokat. A DBR keretében odaítélendő egyes szerződések maximális nagyságrendje: 30 000 kg (nettó 30 000 000 Ft) Teljesítési helyek: Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6064 Tiszaug, Radwány út 6. Harmónia Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6211 Kaskantyú, III. körzet tanya 1. 6320 Solt, Toldi M. u. 1. Bárka Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 16. 6422 Tompa, Szabadföld út 47. Őszi Napfény Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye: 6522 Gara, Köztársaság u. 1.
Interne Kennung: EKR001800612026/6
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte