2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz uruchomienie i prowadzenie PSZOK na terenie miasta Żywca
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi polegającej na odbiorze, transporcie oraz zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z następujących nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy: 1) instytucji gminnych, 2) jednostek organizacyjnych Miasta Żywca, 3) spółek komunalnych Miasta Żywca, 4) właścicieli domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, 5) z terenów cmentarzy, zwanych dalej nieruchomościami na których nie zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Miasta Żywca oraz uruchomieniu i prowadzeniu jednego stacjonarnie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Żywca.
Interne Kennung: IOŚ-OŚ.271.00002.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001