65001-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Kompleksowa obsługa budynku GDDKiA Oddział w Katowicach z podziałem na dwie części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa obsługa budynku GDDKiA Oddział w Katowicach z podziałem na dwie części
BeschreibungPrzedmiot zamówienia zostaje podzielony na dwie części: Część 1 pn.: ,,Świadczenie usług sprzątania wszystkich pomieszczeń w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach oraz terenu zewnętrznego przy ul. Myśliwskiej 5” – obejmująca usługi w zakresie: a) systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, korytarzy, mycie okien, itp. w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach, w ustalonym czasie, tj. w określone dni i godziny; b) utrzymanie czystości terenu zewnętrznego wokół budynku Oddziału GDDKIA w Katowicach przy ul. Myśliwskiej 5. Miejsce wykonywania usługi: Budynek biurowy GDDKiA w Katowicach, ul. Myśliwska 5, Katowice wraz z przyległym terenem. Część 2 pn.: ,,Usługi w zakresie drobnych prac konserwacyjnych dla GDDKiA Oddział w Katowicach” - obejmująca usługi w zakresie: a) Prace ślusarskie, b) Prace ogólnobudowlane, c) Prace elektroinstalacyjne, d) Prace stolarskie, e) Prace hydrauliczne, f) Ogólne prace konserwacyjne instalacji CO. Miejsce wykonywania usługi: Usługi polegające na drobnych pracach konserwacyjnych, remontowych oraz usuwaniu awarii będą realizowane w następujących lokalizacjach: a) Budynek biurowy GDDKiA w Katowicach, ul. Myśliwska 5, Katowice wraz z przyległym terenem; b) budynek Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg – Laboratorium Drogowe, ul. Drogowców 6, 43-600 Jaworzno; c) pomieszczenia zajmowane przez pracowników Punktu Informacji Drogowej/Centrum Zarzadzania Autostradą znajdujące się w Zabrzu przy ulicy Chudowskiej 1, 41-810 Zabrze
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia. 4. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (AD) w części IV JEDZ. 5. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt. 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 6 powyżej. 8. Zamawiający nie przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Pzp 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 Pzp. 10. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 11. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz.U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług sprzątania wszystkich pomieszczeń w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach oraz terenu zewnętrznego przy ul. Myśliwskiej 5
BeschreibungCzęść 1 pn.: ,,Świadczenie usług sprzątania wszystkich pomieszczeń w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach oraz terenu zewnętrznego przy ul. Myśliwskiej 5” – obejmująca usługi w zakresie: a) systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych, korytarzy, mycie okien, itp. w budynku Oddziału GDDKiA w Katowicach, w ustalonym czasie, tj. w określone dni i godziny; b) utrzymanie czystości terenu zewnętrznego wokół budynku Oddziału GDDKIA w Katowicach przy ul. Myśliwskiej 5. Miejsce wykonywania usługi: Budynek biurowy GDDKiA w Katowicach, ul. Myśliwska 5, Katowice wraz z przyległym terenem.
Interne KennungOKA.D-3.2421.24.2025 cz.1
LosLOT-0002
TitelUsługi w zakresie drobnych prac konserwacyjnych dla GDDKiA Oddział w Katowicach
BeschreibungCzęść 2 pn.: ,,Usługi w zakresie drobnych prac konserwacyjnych dla GDDKiA Oddział w Katowicach” - obejmująca usługi w zakresie: a) Prace ślusarskie, b) Prace ogólnobudowlane, c) Prace elektroinstalacyjne, d) Prace stolarskie, e) Prace hydrauliczne, f) Ogólne prace konserwacyjne instalacji CO. Miejsce wykonywania usługi: Usługi polegające na drobnych pracach konserwacyjnych, remontowych oraz usuwaniu awarii będą realizowane w następujących lokalizacjach: a) Budynek biurowy GDDKiA w Katowicach, ul. Myśliwska 5, Katowice wraz z przyległym terenem; b) budynek Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg – Laboratorium Drogowe, ul. Drogowców 6, 43-600 Jaworzno; c) pomieszczenia zajmowane przez pracowników Punktu Informacji Drogowej/Centrum Zarzadzania Autostradą znajdujące się w Zabrzu przy ulicy Chudowskiej 1, 41-810 Zabrze
Interne KennungOKA.D-3.2421.24.2025 cz.2
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste