650017-2026 - Ergebnis
Slowakei – Sportgeräte und -ausrüstungen – Športový materiál DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Športový materiál DNS
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodávku predovšetkým športového materiálu, odevov a obuvi, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Predmetom zákaziek môže byť aj poskytovanie súvisiacich služieb.
Interne Kennung: ID JOSEPHINE 18031
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001