650021-2026 - Ergebnis
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający lokalizacje oraz opis punktów odbioru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 562323-2026
Interne Kennung: KZKN-2/100/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001