2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor verkeerstellingen op diverse locaties
Beschreibung: zie II.2.4
Interne Kennung: BAM-PPP1HI-279/3006/BAM 2023--F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Middels onderhavige opdracht wenst de aanbestedende overheid over te gaan tot het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het uitvoeren en rapporteren van verkeerstellingen op diverse locaties.
Interne Kennung: 1