650056-2026 - Ergebnis
Kroatien – Milch – MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Beschreibung: Predmet nabave je nabava mlijeka i različitih mliječnih proizvoda, fermentiranih mliječnih proizvoda, sireva, namaza, maslaca, vrhnja, pudinga.
Interne Kennung: 23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mlijeko
Beschreibung: Nabava mlijeka 1l tb i 0,2l tb i čokoladnog mlijeka 0,2 l tb
Interne Kennung: 23/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Sirevi, namazi i maslac
Beschreibung: Nabava različitih vrsta sireva, maslaca i mliječnog namaza
Interne Kennung: 23/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Jogurti
Beschreibung: Nabava jogurta ( čvrstih/tekućih, voćnih, grčki tip jogurta, probiotički jogurt ) u čašicama, kantici i pet pakiranju 1/1
Interne Kennung: 23/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Vrhnja
Beschreibung: Nabava vrhnja za kuhanje i za šlag i kiselog vrhnja u čašici
Interne Kennung: 23/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Pudinzi i desert
Beschreibung: Nabava pudinga okusa čokolada i vanilija i desertnog krem jogurta u čašici
Interne Kennung: 23/2026-5