650072-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Elektrizität – Dodávka netrakčnej elektriny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka netrakčnej elektriny
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie elektriny pre merané vybrané odberné miesta (ďalej len „OM“) vrátane zabezpečenia jej distribúcie a prevzatia zodpovednosti za odchýlku, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete (ďalej len „PDS“) pre zmluvné obdobie od 01.01.2027 do 31.12.2027 s opciou na rok 2028 za každé OM. Miesto dodania predmetu zákazky je každé príslušné OM uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: S17064/2026-SeON
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodanie elektriny pre merané vybrané odberné miesta (ďalej len „OM“) vrátane zabezpečenia jej distribúcie a prevzatia zodpovednosti za odchýlku, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete (ďalej len „PDS“) pre zmluvné obdobie od 01.01.2027 do 31.12.2027 s opciou na rok 2028 za každé OM. Miesto dodania predmetu zákazky je každé príslušné OM uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.