See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ALIMENTE DIVERSE
Beschreibung: Obiectul achizitiei îl constituie achizitia de diverse alimente pe o perioada de 24 luni conform caietului de sarcini. Termene pentru depunerea/ raspunsul la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare: „Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor, va fi de : 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4613342_2026_PAAPD1590989
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FRUCTE
Beschreibung: Furnizare fructe conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0002
Titel: LEGUME
Beschreibung: Furnizare legume conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0003
Titel: PRODUSE LACTATE
Beschreibung: Furnizare produse lactate conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: PRODUSE DIN CARNE SI VEGETALE
Beschreibung: Furnizare produse din carne si vegetale conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Beschreibung: Furnizare diverse produse alimentare conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: CONDIMENTE SI MIRODENII
Beschreibung: Furnizare condimente si mirodenii conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0007
Titel: PRODUSE PANIFICATIE
Beschreibung: Furnizare produse panificatie conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0008
Titel: CARNE PUI CONGELATA
Beschreibung: Furnizare carne pui congelata conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 15112130 Hühner
Los: LOT-0009
Titel: PRODUSE VEGETALE
Beschreibung: Furnizare produse vegetale conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 15333000 Pflanzliche Nebenerzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: DULCIURI
Beschreibung: Furnizare dulciuri conform caiet de sarcini pe o perioada de 24 luni.
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 15842300 Süßwaren