See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych w systemie selektywnym (z podziałem na frakcje) w tym również odpadów pochodzenia zwierzęcego z nieruchomości niezamieszkałych Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi wywozu odpadów komunalnych stałych z terenów użytkowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie i podległe jednostki województwa podkarpackiego. 2.Wykonawca zobowiązany jest do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych w tym odchodów zwierzęcych (psy służbowe) wytworzonych w systemie selektywnym ( w podziale na frakcje) w obrębie nieruchomości, na której zlokalizowany jest obiekt oraz bezpłatnego udostępnienia kontenerów, pojemnika/pojemników i worków przystosowanych do składowania odpadów komunalnych na rzecz Zamawiającego. 3.Adres miejsca odbioru odpadów komunalnych oraz miesięczną szacowana ilość wytwarzanych odpadów komunalnych w m 3 stanowi tabela nr 1 w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4.Przedmiot zamówienia został podzielony na 76 zadań.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Domaradzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Domaradzu
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Haczowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych- Posterunek Policji w Haczowie
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Nozdrzcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Nozdrzcu
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Dębicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Dębicy
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Czarnej (Dębica)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych-Posterunek Policji w Czarnej (Dębica)
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Pilźnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Pilźnie
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Żyrakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Żyrakowie
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Jaśle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Jaśle
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Skołyszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Skołyszynie
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Nowym Żmigrodzie
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Kołaczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Kołaczycach
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Raniżowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Raniżowie
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Majdanie Królewskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Majdanie Królewskim
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Nowej Sarzynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Nowej Sarzynie
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych -
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 19 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Mielcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Mielcu
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 20 – Odbiór odpadów komunalnych – Rewir Dzielnicowych w Czerminie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Rewir Dzielnicowych w Czerminie
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 21 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Przecławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Przecławiu
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 22 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Tuszowie Narodowym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Tuszowie Narodowym
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 23 – Odbiór odpadów komunalnych – Zespół Prewencji w Wadowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Zespół Prewencji w Wadowicach
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 24 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 25 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Sieniawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Sieniawie
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Kańczudze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Kańczudze
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 28 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 29 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji we Frysztaku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji we Frysztaku
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 30 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Wiśniowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Wiśniowej
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 31 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Niebylcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Niebylcu
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 32 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2 i ul. Sokola 9.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2 i ul. Sokola 9.
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 33 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Gorzycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Gorzycach
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 34 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Grębowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Grębowie
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 35 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie: 1) ul. Dąbrowskiego 30, 2) ul. Podkarpacka 15 C, 3) ul.Mochnackiego 19A, 4) pl. Śreniawitów 1, 5) ul. Jagiellońska 13, 6) ul. Aleja Rejtana 34, 7) ul. Wołyńska 1.
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 36 – Odbiór odpadów komunalnych – Oddział Prewencji Policji w Rzeszowie z/s w Zaczerniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Oddział Prewencji Policji w Rzeszowie z/s w Zaczerniu
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 37 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Sokołowie Małopolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Sokołowie Małopolskim
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 38 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Tyczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Tyczynie
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 39 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Boguchwale
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Boguchwale
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 40 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Trzcianie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Trzcianie
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 41 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Błażowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Błażowej
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 42 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Dynowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Dynowie
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 43 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Kamieniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Kamieniu
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 44 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Pruchniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Pruchniku
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 45 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 46 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Cieszanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Cieszanowie
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 47 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Horyńcu Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Horyńcu Zdroju
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 48 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Oleszycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Oleszycach
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 49 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Miejska Policji w Krośnie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Miejska Policji w Krośnie
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 26 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Tryńczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Tryńczy
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 50 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Chorkówce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Chorkówce
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 51 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Korczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Korczynie
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 52 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Dukli
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Dukli
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 53 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Iwoniczu Zdroju
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Iwoniczu Zdroju
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 54 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Jedliczu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Jedliczu
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 55 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Rymanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Rymanowie
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 56 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Lesku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Lesku
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 57 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Polańczyku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Polańczyku
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 58 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Sanoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Sanoku
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 59 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Bukowsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Bukowsku
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 60 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Komańczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Komańczy
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 61 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Zagórzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Zagórzu
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 62 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 63 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 64 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Harasiukach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Harasiukach
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 65 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Krzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Krzeszowie
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 66 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Rudniku nad Sanem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Rudniku nad Sanem
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 67 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Ulanowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Ulanowie
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 68 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Miejska Policji w Przemyślu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Miejska Policji w Przemyślu
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 69 – Odbiór odpadów komunalnych – Punkt Przyjęć Dzielnicowego w Krasiczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Punkt Przyjęć Dzielnicowego w Krasiczynie
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 70 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Medyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Medyce
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 71 – Odbiór odpadów komunalnych – Komisariat Policji w Żurawicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komisariat Policji w Żurawicy
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 72 – Odbiór odpadów komunalnych – Orły Ogniwo Prewencji Komisariatu Policji w Żurawicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Orły Ogniwo Prewencji Komisariatu Policji w Żurawicy
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 73 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Fredropolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Fredropolu
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 75 – Odbiór odpadów komunalnych – Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 74 – Odbiór odpadów komunalnych – Posterunek Policji w Pysznicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Pysznicy
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 76 – Odbiór odpadów komunalnych – Zespół Prewencji w Czarnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Zespół Prewencji w Czarnej