See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESIVNA DOBAVA KONVENCIONALNIH IN EKOLOŠKIH ŽIVIL
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2029 s sklenitvijo okvirnega sporazuma. Predmet naročila so konvencionalna in ekološka živila, ki jih naročnik potrebuje za izvajanje svoje socialno-varstvene dejavnosti. Naročnik bo količine naročal glede na dejanske potrebe. Navedene količine v predračunu so informativne in naročnika ne zavezujejo k naročilu celotne predvidene količine.
Interne Kennung: JN-79390
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sveže meso
Beschreibung: Sveže meso goveje, teletina, svinjina
Interne Kennung: 554022
Los: LOT-0002
Titel: Mesni izdelki
Beschreibung: Razni mesni izdelki iz govejega in svinjskega mesa. Klobase, izdelki iz mesa, šunke, Salame
Interne Kennung: 554023
Los: LOT-0003
Titel: Perutnina in perutninski izdelki s certifikatom po shemah kakovosti
Beschreibung: Razno piščančje in puranje meso in izdelki s certifikatom kakovosti
Interne Kennung: 554024
Los: LOT-0004
Titel: Ribe zamrznjene
Beschreibung: Ribe in lignji zamrznjeni, očiščeni
Interne Kennung: 554025
Los: LOT-0005
Titel: Ribe konzervirane
Beschreibung: Razne konzervirane ribe v olju, ribje paštete
Interne Kennung: 554026
Los: LOT-0006
Titel: Mleko s certifikatom po shemah kakovosti
Beschreibung: Mleko in mleko v prahu
Interne Kennung: 554027
Los: LOT-0007
Titel: Siri, namazi, skute s certifikatom po shemah kakovosti
Beschreibung: Razni siri, namazi in skute
Interne Kennung: 554028
Los: LOT-0008
Titel: Jogurti s certifikatom po shemah kakovosti
Beschreibung: Razni navadni in sadni jogurti
Interne Kennung: 554029
Los: LOT-0009
Titel: Smetana in maslo s certifikatom po shemah kakovosti
Beschreibung: Razne smetane, kisla smetana, maslo
Interne Kennung: 554030
Los: LOT-0010
Titel: Sladoled
Beschreibung: Mlečni sladoledi
Interne Kennung: 554031
Los: LOT-0011
Titel: Kruh in pekovski izdelki
Beschreibung: Razne vrste kruha in pekovsko pecivo
Interne Kennung: 554032
Los: LOT-0012
Titel: Sveže pečene tortice
Beschreibung: Razne tortice
Interne Kennung: 554033
Los: LOT-0013
Titel: Testenine, testo, zakuhe
Beschreibung: Razne vrste testenin
Interne Kennung: 554034
Los: LOT-0014
Titel: Moke in mlevski izdelki
Beschreibung: Razne sorte moke
Interne Kennung: 554035
Los: LOT-0015
Titel: Sveže sadje
Beschreibung: Razno sveže sadje
Interne Kennung: 554036
Los: LOT-0016
Titel: Sveža zelenjava
Beschreibung: Razna sveža zelenjava
Interne Kennung: 554037
Los: LOT-0017
Titel: Suho sadje in oreščki
Beschreibung: Razno suho sadje (slive, rozine), oreščki
Interne Kennung: 554038
Los: LOT-0018
Titel: Konzervirano sadje
Beschreibung: Razne marmelade in kompoti
Interne Kennung: 554039
Los: LOT-0019
Titel: Konzervirana zelenjava
Beschreibung: Konzervirana zelenjava v solnici, kisu, paradižnikove mezge,...
Interne Kennung: 554040
Los: LOT-0020
Titel: Zamrznjena zelenjava in sadje
Beschreibung: Razna zamrznjena narezana zelenjava, sadje
Interne Kennung: 554041
Los: LOT-0021
Titel: Zamrznjeni izdelki iz testa
Beschreibung: Razno zamrznjeno testo, pecivo, svaljki, zavitki
Interne Kennung: 554042
Los: LOT-0022
Titel: Čaji
Beschreibung: Razne vrste sadnih in zeliščnih čajev
Interne Kennung: 554043
Los: LOT-0023
Titel: Začimbe
Beschreibung: Razne začimbe - sušene
Interne Kennung: 554044
Los: LOT-0024
Titel: Juhe
Beschreibung: Razne instant juhe (govej, kurja,...)
Interne Kennung: 554045
Los: LOT-0025
Titel: Mesne paštete
Beschreibung: Porcijske paštete iz svinjskega in piščančjega mesa ali jeter
Interne Kennung: 554046
Los: LOT-0026
Titel: Sestavine za peciva
Beschreibung: Čokolada v prahu, kakav, sladkor, kremfix, čokolada za kuhanje, pecilni,....
Interne Kennung: 554047
Los: LOT-0027
Titel: Ostalo prehrambeno blago
Beschreibung: Razna olja, kis, riž, piškoti, majoneza,...
Interne Kennung: 554048
Los: LOT-0028
Titel: Brezalkoholna pijača
Beschreibung: Razni sokovi, sirupi, nektarji
Interne Kennung: 554049
Los: LOT-0029
Titel: Sadne kaše in smootie
Beschreibung: Sadne kaše in bio sadne kaše, smoothie
Interne Kennung: 554050
Los: LOT-0030
Titel: Alkoholna pijača
Beschreibung: Pivo, vino, rum
Interne Kennung: 554051