650193-2026 - Ergebnis
Slowakei – Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen – Opravy a údržba zariadení EPS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a údržba zariadení EPS
Beschreibung: Predmetom zákazky je preventívna údržba zariadení EPS (mesačné, štvrťročné a ročné kontroly v zmysle §15 vyhlášky č. 726/2002 Z. z.) a neplánované opravy, zabezpečenie špeciálnych činností súvisiacich s dodržaním legislatívy a technických podmienok. Ďalší opis a náležitosti plnenia predmetu zákazky sú dané prílohami súťažných podkladov a to: a) Príloha č. 1 k Zmluve: Špecifikácia Služieb, ktorá tvorí Prílohu č. 2 b) Príloha č. 1a formulára Ponuka: Výkaz na ocenenie predmetu zákazky, ktorá tvorí Prílohu č. 1
Interne Kennung: 557370
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50413200 Reparatur und Wartung von Feuerlöschanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednávateľ má právo, ale nie povinnosť predĺžiť trvanie Zmluvy o tri (3) nasledujúce mesiace a to aj opakovane v prípade, ak cena podľa bodu 4.1 Zmluvy nebude vyčerpaná do uplynutia dohodnutej alebo následne prolongovanej doby trvania Zmluvy. Objednávateľ si musí svoje právo na prvé predĺženie platnosti Zmluvy uplatniť písomne u Poskytovateľa najneskôr do 31.12.2029, následné opakované predĺženie platnosti Zmluvy o ďalšie tri (3) mesiace je automatické, pokiaľ Zmluva nie je vypovedaná jednou zo Zmluvných strán s výpovednou lehotou jeden mesiac. Výpovedná lehota začne plynúť prvým dňom kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola písomná výpoveď doručená druhej Zmluvnej strane, pričom maximálna doba trvania Zmluvy pri jej opakovanom predĺžení je najviac do 30.06.2030.