650209-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: 1.Ofertę składa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej tzn. za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/przytezni 2. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa artykułów spożywczych. 3.Przedmiot zamówienia podzielony jest na 8 części: 1 Mięso i jego przetwory, 2 Warzywa 3 Mleko i jego przetwory 4 Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności 5 Owoce 6 Przetwory owocowo-warzywne 7- Ryby 8 Mrożonki. Dostawca zobowiązany jest najpóźniej do końca terminu wyznaczonego na składanie ofert dostarczyć do Zamawiającego tj. do magazynu żywnościowego znajdującego się w komórce żywienia próbki n/w produktów. W inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13.00. Część nr 1 – Mięso i jego przetwory – wskazany asortyment waga do 0,30 kg-krakowska sucha wieprzowa, polędwica wysokowydajna wieprzowa, parówki cienkie dietetyczne, salceson biały, pasztet zapiekany, wędzonka drobiowa parzona, Część nr 2 – Warzywa Do 0,30 kg - pomidor, marchew, 1 szt. ogórek zielony, 1 pęczek koperek Część nr 3 - Mleko i jego przetwory - do 0,30 kg ser żółty, 1 szt. jogurt owocowy, 1 szt. masło , 1 szt. serek homogenizowany owocowy Część nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności- 1szt. ketchup łagodny, 0,10 kg kawa zbożowa , 0,10 kg kawa ziarnista , 7 szt. herbata ekspresowa owocowa, 7 szt. herbata czarna ekspresowa porcyjna (2g), 0,15 kg cukierki czekoladowe. Część nr 5 - Owoce- 1 szt. jabłko , 1 szt. banan, 1 szt. pomarańcza, 1 szt. grapefruit Część nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne -1 litr sok pomarańczowy, do 0,30 kg dżem , do 0,30 kg koncentrat pomidorowy, 1 słoik ogórki konserwowe , Część nr 7- Ryby-ryba mrożona do 0,50 kg ( dorsz i miruna) , 1szt. ryba wędzona Część nr 8 – Mrożonki do 0,50 kg pierogi z kapustą i grzybami, do 0,50 kg knedle owocowe, do 0,50 kg pyzy ziemniaczane, do 0,50 kg mieszanka kompotowa. Przy wyborze oferty zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami oceny ofert (Część nr od 1 do 8): Kryterium I - Cena (cena brutto z Formularza ofertowego) – waga 60%, Kryterium II – jakość – waga 40 % 1. Członkowie Zakładowej Komisji przetargowej stanowić będą jednocześnie Zespół Degustacyjny. 2. Członkowie Zespołu Degustacyjnego dokonują degustacji jednego rodzaju produktu za pomocą swoich zmysłów (każda część oceniana będzie osobno). 3. Każdy członek Zespołu Degustacyjnego jawnie oddaje swój głos na dany produkt podając liczbę przyznanych punktów w ramach niżej wymienionych kategorii. • smak - od 0 do 20 pkt. Smak – czysty, charakterystyczny dla danego produktu, bez obcych posmaków. • zapach - od 0 do 10 pkt. Zapach – świeży, typowy dla produktu, bez niepożądanych aromatów. • wygląd zewnętrzny – od 0 do 10 pkt. Wygląd – jednolita barwa, odpowiednia konsystencja, brak widocznych defektów. 4.Zespół Degustacyjny sumuje liczbę punktów przyznaną poszczególnym produktom w ramach każdej kategorii. Następnie wylicza średnią liczbę punktów danej kategorii dla wszystkich produktów danego Dostawcy. Suma średnich poszczególnych kategorii stanowi liczbę punktów przyznaną danemu Dostawcy za kryterium „ocena jakości”. 5.Wyliczenie punktów zostaje dokonane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zgodnie z matematycznymi zasadami zaokrąglania. 6.Z przeprowadzonej oceny jakości zespół Degustacyjny sporządza protokół oraz dokumentację fotograficzną. 7.Punktacja z oceny „jakości” przyznana przez Zespół Degustacyjny stanowi podstawę dla prowadzącego postępowanie do dokonania oceny i porównania ofert. 8.Protokół oceny jakości sporządzony przez Zespół degustacyjny załączony zostanie do dokumentacji postępowania. 9.Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta niepodlegająca odrzuceniu i spełniająca wszystkie wymogi formalne i merytoryczne, która uzyska najwyższą liczbę punktów po zsumowaniu w obu kryteriach. 10.Oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną łączną liczbą punktów w przyjętym kryterium oceny ofert, a oferta, która otrzyma największą liczbę punktów zostanie uznana za najkorzystniejszą. Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z uzyskaną liczbą punktów. 11.Zamawiający udzieli zamówienia Dostawcy, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom określonym w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz niniejszej SWZ i została oceniona jako najkorzystniejsza w oparciu o ww. kryteria oceny ofert, tj. uzyska największą ilość punktów. Na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 111 z 08.04.2022, s. 1), z późniejszymi zmianami, wyklucza się: a) obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osoby prawne, podmioty lub organy, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) osoby fizyczne lub prawne, podmioty lub organy działające w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej. Pozostałe informacje dot. niniejszego postępowa zostały opisane w SWZ wraz załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 261910-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Mleko i jego przetwory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i jego przetworów. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do SWZ tj. zał. nr 11.
Interne Kennung: Część nr 3