See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de Audit Financiar
Beschreibung: „Servicii de audit financiar” , pentru SNGN Romgaz SA(ROMGAZ), Filiala de Înmagazinare Gaze Naturale Depogaz Ploiești SRL(Depogaz) și Romgaz Black Sea Limited(RBSL),conform specificațiilor Caietului de Sarcini .
Interne Kennung: 14056826/2023/RGZ105 SED
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212100 Buchprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1