650238-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy, Część 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt., Część 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt., Część 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt., Część 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem, Część 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem, Część 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem, Część 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania. Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: ADM.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33191110 Autoklaven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt.,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania. Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne Kennung: Część 8