650244-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawy sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: Lp. Nazwa i Ilość 1. Stacja robocza typ A 4 2. Stacja robocza typ B 4 3. Monitor 27” 12 4. Laptop 18 5. Stacja robocza All-in-one 22 6. Klaster serwerów z macierzą (komplet) 1 7. System do archiwizacji danych z deduplikacją 1 8. Biblioteka taśmowa 1 9. UPS rack 1 10. UTM klasy korporacyjnej 1 11. Punkt dostępowy (komplet) 4 12. Wsparcie aktualizacyjne dla zakupionego sprzętu i oprogramowania na okres 60 m-cy 1 13. System bazodanowy wraz z licencjami dostępowymi 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z lokalizacją, w której zostanie zainstalowany sprzęt, określony został w załączniku nr 9, jednocześnie parametry minimalne sprzętu oraz zakres prac do wykonania została określona w załączniku nr 11 do SWZ. Dostarczone i zamontowane urządzenia powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, powinny być fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Uwaga! Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
Interne KennungOR.272.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Rozwój e-usług publicznych w Powiecie Gołdapskim”
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z lokalizacją, w której zostanie zainstalowany sprzęt, określony został w załączniku nr 10, jednocześnie parametry minimalne sprzętu i oprogramowania oraz zakres prac do wykonania została określona w załączniku nr 11 do SWZ. Dostarczone i zamontowane urządzenia powinny być wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów, powinny być fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Uwaga! Wydłużenie okresu gwarancji stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 Pzp. OR.272.9.2025