2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raba Wyżna w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Raba Wyżna oraz zagospodarowanie tych odpadów w sposób umożliwiający: a)osiągnięcie przez Gminę odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733 z późn. zm.); b)ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz przepisami wykonawczymi do ustawy; c)nieprzekroczenie przez Gminę dopuszczalnego poziomu składowania odpadów komunalnych, o którym mowa w art. 3b ust. 2a ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Postanowienia Szczegółowego Opisu Przedmiotu Zamówienia mają zastosowanie również do odpadów budowlanych i rozbiórkowych z gospodarstw domowych, do postępowania z którymi, zgodnie z art. 1b ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, stosuje się przepisy dotyczące postępowania z odpadami komunalnymi.
Interne Kennung: IZPiRG.271.50.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
650259-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IZPiRG.271.50.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: nd
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 66113000 Credit granting services