See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Region Severní Morava - služby agenturního zaměstnávání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb agenturního zaměstnávání za účelem získání dočasně přidělených zaměstnanců na určité typové pracovní pozice spojené s poskytováním především poštovních služeb pro případ zvýšené provozní potřeby pracovních sil v organizačních jednotkách zadavatele v rámci území vymezeném zadavatelem jako region Severní Morava. Plnění veřejné zakázky bude realizováno na základě rámcové dohody o poskytování služeb agenturního zaměstnávání (dále jen „Smlouva“), která bude uzavřena na základě výsledku zadávacího řízení na dobu 24 měsíců s více dodavateli, a to s minimálně (3) třemi dodavateli, přičemž nebude-li zadavatel schopen vybrat tento min. počet dodavatelů, může uzavřít Smlouvu i s nižším počtem dodavatelů, kteří splní zadávací podmínky.
Vorherige Bekanntmachung: 493272-2023
Interne Kennung: 220230054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001