650271-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten – 12. stavba sekundárního kolektoru Česká-Středova – výběr zhotovitele
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 12. stavba sekundárního kolektoru Česká-Středova – výběr zhotovitele
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace investiční akce „12. stavba sekundárního kolektoru Česká – Středova“ zahrnující novou stavbu kolektoru a úpravu mj. stávající zástavby a vybraných inženýrských sítí.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221230 Schächte, 45221250 Tiefbauarbeiten, außer Tunneln, Schächten und Unterführungen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231113 Neuverlegung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2449
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podrobnosti viz ZD. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje, že po vybraném dodavateli může požadovat realizaci části předmětu plnění dle položky č. 703 výkazu výměr, tj. přeložky parovodu (dále jen „Přeložka parovodu“). Přeložka parovodu tak nemusí být součástí předmětu plnění Veřejné zakázky vybraného dodavatele (pakliže vybraný dodavatel nebude vyzván k její realizaci – srov. Pod-článek 8.1 Zvláštních podmínek). Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje, že měření množství položky ve výkazu výměr podle Pod-článku 12.1 Zvláštních podmínek, jejíž množství nebylo předmětem Variace dle článku 13 Zvláštních podmínek, je vyhrazenou změnou závazku v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 a § 222 odst. 2 ZZVZ. Podrobnosti viz příloha č. 3 ZD.