2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie bezpieczeństwa na wyznaczonych obszarach wodnych, zgodnie z ustawą z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, użytkowanych przez Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu bezpieczeństwa na wyznaczonych obszarach wodnych, zgodnie z ustawą z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, użytkowanych przez Wrocławskie Centrum Treningowe SPARTAN Spółka z o.o.
Interne Kennung: ZP/18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi ratownictwa wodnego
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001