650308-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Piekielnik i Załuczne, Gmina Czarny Dunajec”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Piekielnik i Załuczne, Gmina Czarny Dunajec”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia pn.: Opracowanie pełnobranżowej Dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Piekielnik i Załuczne, Gmina Czarny Dunajec” obejmuje opracowanie pełnobranżowej Dokumentacji projektowej i kosztorysowej, składającej się z: 1) map dla celów projektowych (w odpowiedniej skali); 2) wyników przeprowadzonych badań geologicznych, sporządzonej dokumentacji geologiczno – inżynierskiej, geotechnicznej i hydrogeologicznej – w zależności od konieczności i zakresu badań / opracowań niezbędnych do wykonania; 3) uzyskanych przez Wykonawcę oświadczeń o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane od właścicieli nieruchomości, ujętych w dokumencie pn.: „Koncepcja budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Piekielnik i Załuczne gmina Czarny Dunajec”, stanowiącej integralną część niniejszego opisu przedmiotu zamówienia lub innych nieruchomości, które Wykonawca (Projektant) uzna za niezbędne do prawidłowego zrealizowania zamówienia; 4) projektu zagospodarowania terenu; 5) pełnobranżowego projektu technicznego w stopniu szczegółowości odpowiadającemu projektowi wykonawczemu; 6) pozyskanych przez Wykonawcę na etapie realizacji przedmiotu zamówienia (w oparciu o odrębnie udzielone przez Zamawiającego pełnomocnictwa): opinii, uzgodnień, decyzji, pozwoleń, zezwoleń, warunków (od gestorów sieci), w tym m.in. których konieczność pozyskania wynika z przepisów zawartych w: ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.), ustawie z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2026 r. poz. 670 z późn. zm.) – włącznie z opracowaniem karty informacyjnej przedsięwzięcia oraz raportu oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko i uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach lub decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego (jeżeli okażą się konieczne), ustawie z dnia 20 lipca 2017 r. – Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960 z późn. zm.) - włącznie z operatami wodnoprawnymi i uzyskaniem stosownych decyzji/pozwoleń wodnoprawnych/zgód wodnoprawnych (jeżeli okażą się konieczne) i innymi dokumentami, których obowiązek załączenia do wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę / względnie: zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych wynika z przepisów powszechnie obowiązującego prawa; 7) przedmiarów robót; 8) kosztorysów inwestorskich; 9) Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB)
Interne Kennung: RB.271.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322200 Planung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001