650315-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów w terminie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. 2) Zakup i dostarczenie worków na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane dla każdej nieruchomości umieszczonej w spisie adresów przekazanym Wykonawcy, 3) Wyposażenie oraz utrzymanie pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnych dla budynków wielolokalowych komunalnych, 4) Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów z aptek z terenu Gminy Halinów, 5) Odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów i organizacja stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK zlokalizowanego w miejscowości Długa Kościelna przy gminnej oczyszczalni ścieków, do którego będą przyjmowane dostarczane przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Halinów odpady zebrane selektywnie, 6) W przypadku zmiany lokalizacji PSZOK przestawienie pojemników w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Halinów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, obowiązki Wykonawców oraz wymagania techniczne niezbędne do realizacji zamówienia zostały określone w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ i Istotnych postanowieniach umowy (IPU) – ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje wznowienie realizacji przedmiotowego zamówienia na zasadach, o których mowa w IPU. Wznowienie umowy obejmuje świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych. Szczegółowe informacje zostały zawarte w IPU stanowiącym ZAŁĄCZNIK nr 5 do SWZ oraz Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – SOPZ stanowiącym ZAŁĄCZNIK nr 7 do SWZ. 2. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień podobnych na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu podobnych usług jak w zamówieniu podstawowym dotychczasowemu Wykonawcy. Możliwość rozszerzenia o 100% zamówienia podstawowego w zakresie: odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gospodarstw, na których zamieszkują mieszkańcy w granicach administracyjnych Gminy Halinów, zakup i dostarczenie worków na odpady zmieszane oraz selektywnie zbierane dla każdej nieruchomości umieszczonej w spisie adresów przekazanym Wykonawcy, wyposażenie oraz utrzymanie pojemników do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnych dla budynków wielolokalowych komunalnych, odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów z aptek z terenu Gminy Halinów, odbiór, transport, zagospodarowanie odpadów i organizacja stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego dalej PSZOK zlokalizowanego w miejscowości Długa Kościelna przy gminnej oczyszczalni ścieków, do którego będą przyjmowane dostarczane przez mieszkańców nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Halinów odpady zebrane selektywnie, w przypadku zmiany lokalizacji PSZOK przestawienie pojemników w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Gminy Halinów.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513200 Urban solid-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90533000 Waste-tip management services, 90513100 Household-refuse disposal services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Warszawski wschodni (PL912)
Country: Poland
General information