2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servei de redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Portbou, Colera, Llançà, Cadaqués, Tossa de Mar, Roses, Castelló d’Empúries, L’Escala, Torroella de Montgrí i Castell-Platja d’Aro
Beschreibung: L'objecte del contracte és la contractació del servei de redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Portbou, Colera, Llançà, Cadaqués, Tossa de Mar, Roses, Castelló d’Empúries, L’Escala, Torroella de Montgrí i Castell-Platja d’Aro.
Interne Kennung: 2026/415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen, 71351810 Topografische Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Portbou, Colera, Llançà, Cadaqués, Tossa de Mar
Beschreibung: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Portbou, Colera, Llançà, Cadaqués, Tossa de Mar
Interne Kennung: Lot 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 71351810 Topografische Dienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sense possibilitat de pròrroga
Los: LOT-0002
Titel: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Roses i Castelló d’Empúries
Beschreibung: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Roses i Castelló d’Empúries
Interne Kennung: Lot 2
Los: LOT-0003
Titel: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de L’Escala i Torroella
Beschreibung: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de L’Escala i Torroella
Interne Kennung: Lot 3
Los: LOT-0004
Titel: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Castell-Platja d’Aro
Beschreibung: Redacció del Pla Integral de Gestió dels Sistema de Sanejament (PIGSS) de Castell-Platja d’Aro
Interne Kennung: Lot 4
650335-2026 - Competition
Spain – Architectural, engineering and planning services – Servei de redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Portbou, Colera, Llançà, Cadaqués, Tossa de Mar, Roses, Castelló d’Empúries, L’Escala, Torroella de Montgrí i Castell-Platja d’Aro
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/415
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Additional classification (cpv): 90491000 Sewer survey services, 71351810 Topographical services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Lot 1
Additional classification (cpv): 90410000 Sewage removal services, 71351810 Topographical services
Options:
Description of the options: Sense possibilitat de pròrroga
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Lot 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Lot 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Lot 4