650349-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Acord cadru de furnizare ALIMENTE – 6 loturi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare ALIMENTE – 6 loturi
Beschreibung: Acord cadru furnizare alimente– 6 loturi, conform anexei II LOTURI si caietului de sarcini LOTURI: Nr. LOT Produsul 1 UNT PACHET (10GR) SUBTOTAL LOT 1 2 LEGUME PROASPETE 2.1 ARDEI (iunie- septembrie) 2.2 ARDEI (octombrie-mai) 2.3 CEAPA (iunie- septembrie) 2.4 CEAPA(octombrie-mai) 2.5 DOVLECEL (iunie- septembrie) 2.6 DOVLECEL(octombrie-mai) SUBTOTAL LOT 2 3 FRUCTE PROASPETE 3,1 NECTARINE 3,2 PERE 3,3 PRUNE SUBTOTAL LOT 3 4 FRUCTE SI LEGUME CONSERVATE 4,1 BROCOLI CONGELAT 4,2 LEGUME MIX CONGELATE SUBTOTAL LOT 4 5 PRODUSE DE BACANIE 5,1 ALUAT FOIETAJ SARAT/ DULCE 5,2 BOIA DE ARDEI DULCE 17GR 5,3 BUSUIOC 10GR 5,4 ROZMARIN 10GR 5,5 STAFIDEfara samburi, aurii 100GR 5,6 MASLINE negre cu samburi 5,7 SARE 5,8 ZAHAR 5,9 FOI DE PLACINTA CONGELATE400 GR SUBTOTAL LOT 5 6 PRODUSE DE PATISERIE 6,1 BISCUITI CU UNT 50GR (PACHET) 6,2 EUGENII 36GR 6,3 GRISINE 50GR SUBTOTAL LOT 6 In masura in care solicitarile de clarificari sau informatiile suplimentare au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 12-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile. Procedura - online
Interne Kennung: 4284134_2026_PAAPD1638979
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -UNT PACHET (10GR)
Beschreibung: UNT PACHET (10GR)PACHET- conf. caiet sarcini Cantitate estimata contract subsecvent min 10000 -max12000 Cantitate estimata acord cadru min 240000 max 288000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -LEGUME PROASPETE
Beschreibung: lot 2 LEGUME PROASPETE - conf.caiet sarcini 2.1 ARDEI (iunie- septembrie) 2.2 ARDEI (octombrie-mai) 2.3 CEAPA (iunie- septembrie) 2.4 CEAPA(octombrie-mai) 2.5 DOVLECEL (iunie- septembrie) 2.6 DOVLECEL(octombrie-mai) SUBTOTAL LOT 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: FRUCTE PROASPETE-
Beschreibung: 3 FRUCTE PROASPETE : - conf. caiet sarcini 3,1 NECTARINE 3,2 PERE 3,3 PRUNE SUBTOTAL LOT 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -FRUCTE SI LEGUME CONSERVATE
Beschreibung: 4 FRUCTE SI LEGUME CONSERVATE -conf caiet sarcini 4,1 BROCOLI CONGELAT 4,2 LEGUME MIX CONGELATE SUBTOTAL LOT 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: -PRODUSE DE BACANIE
Beschreibung: 5 PRODUSE DE BACANIE -conf caiet sarcini 5,1 ALUAT FOIETAJ SARAT/ DULCE 5,2 BOIA DE ARDEI DULCE 17GR 5,3 BUSUIOC 10GR 5,4 ROZMARIN 10GR 5,5 STAFIDEfara samburi, aurii 100GR 5,6 MASLINE negre cu samburi 5,7 SARE 5,8 ZAHAR 5,9 FOI DE PLACINTA CONGELATE400 GR SUBTOTAL LOT 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: -PRODUSE DE PATISERIE
Beschreibung: 6 PRODUSE DE PATISERIE -conf caiet sarcini 6,1 BISCUITI CU UNT 50GR (PACHET) 6,2 EUGENII 36GR 6,3 GRISINE 50GR SUBTOTAL LOT 6
Interne Kennung: 6