650352-2023 - Ergebnis
Belgien – Vorbeugende Wartung – Raamovereenkomst preventief onderhoud, herstellingen en extra dienstverlening voor alle HVAC installaties van het stedelijk patrimonium 2023-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst preventief onderhoud, herstellingen en extra dienstverlening voor alle HVAC installaties van het stedelijk patrimonium 2023-2027
Beschreibung: Raamovereenkomst preventief onderhoud, herstellingen en extra dienstverlening voor alle HVAC installaties van het stedelijk patrimonium 2023-2027
Interne Kennung: 10/24/2023 9:54 AM 3PID2778 2022/2778
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324200 Vorbeugende Wartung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2022/2778 1
650352-2023 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2022/2778 1