650365-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Abholung von Siedlungsabfällen – Ravnanje z odpadki, ki zajema zbiranje določenih vrst komunalnih odpadkov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ravnanje z odpadki, ki zajema zbiranje določenih vrst komunalnih odpadkov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev zbiranja določenih vrst komunalnih odpadkov na območju Občine Gornja Radgona kot obvezne občinske gospodarske javne službe iz 3. točke prvega odstavka 233. člena Zakona o varstvu okolja (ZVO-2), in sicer zbiranje: - ločenih frakcij določenih komunalnih odpadkov in kosovnih odpadkov, razen ločeno zbrane odpadne embalaže ter biološko razgradljivih kuhinjskih odpadkov in zelenega vrtnega odpada, - ločeno zbrane odpadne embalaže, - biološko razgradljivih kuhinjskih odpadkov in zelenega vrtnega odpada in - mešanih komunalnih odpadkov. Predmet vključuje tudi vse spremljajoče storitve, opremo in obveznosti, določene v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila, Odlok o zbiranju komunalnih odpadkov na območju Občine Gornja Radgona (Lokalni časopis Prepih, št. 94/2015, in Uradno glasilo slovenskih občin, št. 8/2025), ZVO-2, predpisih o odpadkih, metodologiji za oblikovanje cen storitev obveznih občinskih gospodarskih javnih služb varstva okolja ter drugih veljavnih predpisih. Javno naročilo se oddaja za obdobje 48 mesecev od dneva začetka izvajanja storitev po pogodbi.
Interne Kennung: 024-04-01/2026-21/MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555571
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 024-04-01/2026-21/MD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 555571