2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opstellen Soortenmanagementplan en aanvragen gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming OWO gemeenten
Beschreibung: Voor gemeenten Ooststellingwerf, Weststellingwerf en Opsterland wordt er afzonderlijk een gebiedsgericht onderzoek uitgevoerd voor de huismus, vleermuis, huiszwaluw en gierzwaluw. Per afzonderlijke gemeente bestaat de opdracht uit: 1. Het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân op basis van een Soortenmanagementplan (SMP). 2. Het opstellen van, het voor het aanvragen van een gebiedsgerichte ontheffing Wet natuurbescherming bij de Provincie Fryslân (deelopdracht 1), benodigde SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan. 3. Het uitvoeren van, het voor het opstellen van een SMP inclusief compensatieopgave en uitvoeringsplan (deelopdracht 2) benodigde ecologisch onderzoek. 4. Het opstellen van een tweede fase compensatieplan grote kraamvoorzieningen op basis van het pre-SMP. Maximaal geraamde waarde is €990.000,-
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten