650415-2026 - Ergebnis
Estland – Mittelspannungskabel – Keskpinge kaetud juhtmete BLL 99 ostmine (IP8425)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keskpinge kaetud juhtmete BLL 99 ostmine (IP8425)
Beschreibung: Hange on välja kuulutatud keskpinge õhuliini kaetud juhtmele ristlõikega 99 mm2 ostmiseks kokku 24 414 m (IP8425). Väljastus koht võiks asuda Pärnus või Pärnu maakonnas Pakkuda ainult hankija poolt heakskiidetud keskpinge õhuliini kaetud juhet. Juhe peab vastama hankija dokumendis P367 toodud nõuetele. Tarnetähtaeg on hiljemalt alates 30.10.2026 (Hankija vajadusel ja Pakkuja võimaluse olemasolul on õigus ka sellest kuupäevast varasem tähtaeg). Hankijal on õigus kaablit välja võtta kuni 31.03.2027. Selle ajani ei tohi rakenduda ladustustasu. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314923-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321220 Mittelspannungskabel
5. Los
Los: LOT-0000