650447-2026 - Ergebnis
Kroatien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – Izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta
Beschreibung: Predmet nabave su radovi održavanja nerazvrstanih cesta na području grada Vinkovaca. Detaljan opis predmeta nabave, te vrsta i opseg radova, kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno su utvrđeni troškovnikom koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: EVV-8/26-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000