2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van dranken en toebehoren in gemeentelijke gebouwen
Beschreibung: Deze raamovereenkomst betreft het op afroep leveren van dranken en toebehoren (zoals tapinstallaties, koelinstallaties, ...) aan verschillende gemeentelijke gebouwen gedurende 4 jaar.De leveringen zijn enerzijds bedoeld voor Kasterlee en anderzijds voor de huurders van gemeentelijke gebouwen (verenigingen, particulieren).
Interne Kennung: 10/24/2023 11:58 AM 3PID1756 2022025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de levering van dranken en toebehoren in gemeentelijke gebouwen
Interne Kennung: 2022025
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15982000 Erfrischungsgetränke, 55400000 Servieren von Getränken