See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studieopdracht: Nevenbestemming Sint-Martinus-Kerk te Kester
Beschreibung: De opdracht omvat:De gemeente Kester wil met de nevenbestemming van de Sint-Martinus-kerk (met invulling een verkleinde religieuze ruimte, een polyvalentezaal met keuken en restaurant en een aantal vergaderlokalen en beperkte omgevingswerken) het dorp en de lokale leefgemeenschap terug leven inblazen.Er dient voldoende aandacht gegeven te worden aan de restauratiewerken van het kerkgebouw met volledig herstel van de toren, vervanging / herstellen buitenschrijnwerk en de gevelelementen uit blauwe steen.Het beschermde orgel en zijn akoestische ruimte zullen een extra uitdaging zijn. De volledige omschrijving van het programma van eisen zal worden opgenomen in het bestek wat enkel aan de geselecteerde kandidaten voor de start van de offertefase zal worden overgemaakt.De volledige omschrijving van de taken/fasen van de dienstenopdracht zal worden opgenomen in het bestek wat enkel aan de geselecteerd kandidaten voor de start van de offertefase zal worden overgemaakt. Volgende taken/fasen geven we wel al mee:‐ opmaken voorontwerp voor alle disciplines;‐ opmaak dossier omgevingsvergunning;‐ opmaak aanbestedingsdossier van de werken;‐ nazicht tot gunning van de werken;‐ controle op de uitvoering van de werkzaamheden;‐ voorlopige oplevering;‐ nazicht van de eindafrekening; - het ondersteunen van de nazorg van de werken binnen waarborgtermijn - tot de definitieve aanvaarding;‐ definitieve oplevering.Alle diensten nodig voor de volledige en perfecte uitvoering van de opdracht, met inbegrip van deze welke niet uitdrukkelijk zijn beschreven in het bestek, worden geacht inbegrepen te zijn in deze opdracht.
Interne Kennung: 10/24/2023 3:04 PM 3PID380 10588
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Studieopdracht: Nevenbestemming Sint-Martinus-Kerk te Kester
Interne Kennung: 10588