650517-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Beschreibung: Dostawa sprzętu jedno oraz wielorazowego użytku z podziałem na 37 pakietów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym w pkt. 5. 1. 11 ogłoszenia. Termin związania ofertą, zgodnie z SWZ - 12.09.2026r.
Vorherige Bekanntmachung: 414387-2026
Interne Kennung: SP/20-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 - sprzęt 1x użytku - ostrza do piły oscylacyjnej
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 - sprzęt 1x użytku - zestawy oddechowe do respiratora typu Carina, zestawy wydechowe, zestawy do tlenoterapii dla dorosłych, pułapki wodne, filtry do ssaka, układy oddechowe, sprzęt wielorazowego użytku - maski do wentylacji nieinwazyjnej, mankiety, czujniki przepływu Infinity ID
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 - sprzęt 1x użytku - sterylny kompletny i uniwersalny dren napływowy, sprzęt wielorazowego użytku - dren próżniowy do pompy laparoskopowej
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 - akcesoria dla noworodków do nieinwazyjnego wsparcia oddechu metodą wysokich przepływów HiVNI, materiały do aparatu nCPAP NB350, materiały do inkubatora IncuArch
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 - sprzęt 1x użytku - siatka do sakrokolpopeksji, taśma do leczenia nietrzymania moczu, trokary laparoskopowe, sprzęt wielorazowego użytku - narzędzia helikoidalne, elektrody bipolarne
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 - sprzęt 1x użytku - korki dezynfekcyjne do łączników bezigłowych typu luer, korki dezynfekujące do żeńskich i męskich końcówek typu luer
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 - sprzęt 1x użytku - uszczelki czarne, zielone do trokarów, stoper do optyki, sprzęt wielorazowego użytku - przewody bipolarne i monopolarne do diatermii chirurgicznych
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 - sprzęt wielorazowego użytku - kotwice
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 - implanty wykonane z wysokogatunkowej biozgodnej stali implantacyjnej 316 LVM o składzie chemicznym zgodnym z normą ISO 4832-1, sprzęt ortopedyczny wielorazowego użytku
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30 - sprzęt ortopedyczny
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 30