See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pärnu haridusasutustele toiduainete ostmine 2026-2029
Beschreibung: Audru Kool, Audru Lasteaed, Jõõpre Kool, Paikuse Lasteaed, Pärnu Kastani Lasteaed, Pärnu Kesklinna Lasteaed, Pärnu Lasteaed Mai, Pärnu Raja Lasteaed ja Pärnu Vana-Sauga Lasteaed volitavad Pärnu Linnavalitsust läbi viima Pärnu haridusasutustele toiduainete ostmise ja tarnimise hanget avatud hankemenetlusena. Pärnu Linnavalituse hariduse- ja kultuuriosakond korraldab avatud hankemenetlusena „Pärnu haridusasutustele toiduainete ostmine 2026-2029“, mille ese on toiduainete müük ja tarnimine koos tellimuste vastuvõtmise, komplekteerimise, pakendamise, transpordi, mahalaadimise, üleandmise, saatedokumentide ning nõutud aruandlusega. Riigihanke eesmärk on sõlmida iga hankeosa kohta raamleping kuni kahe pakkujaga ja tagada haridusasutustele ohutute, kvaliteetsete ning tehnilisele kirjeldusele vastavate toiduainete katkematu tarne. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15896000 Tiefkühlprodukte, 03142500 Eier, 15321000 Fruchtsäfte, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15893000 Trockenerzeugnisse, 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15871273 Mayonnaise, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lihatooted ja jahutatud liha
Beschreibung: Hankeosa esemeks on lihatoodete ja jahutatud liha tarnimine. Hankeosa hõlmab sea-, veise-, kana- ja kalkuniliha ning erinevaid lihatooteid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kuivained
Beschreibung: Kuivainete müük ja tarnimine Pärnu haridusasutustele, sh jahu- ja tangained, helbed, makaronitooted, kaunviljad, riis ning muud mahutabelis ja/või tehnilises kirjelduses nimetatud kuivained / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0002
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Pagaritooted
Beschreibung: Pagaritoodete müük ja regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele, hõlmates leiba, saia ja/või sepikut, vastavalt tehnilises kirjelduses ja/või mahutabelis nimetatud pagaritooteid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0003
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Konservid
Beschreibung: Hanke osa esemeks on konservide, sh konserveeritud köögiviljade, kaunviljade, puuviljade, kurkide, tomatitoodete, ketšupi ja majoneesi tarnimine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0004
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871273 Mayonnaise, 15871230 Tomatenketchup/Paradeiserketchup, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0005
Titel: Puu- ja köögiviljad
Beschreibung: Puu- ja köögiviljade müük ja regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0005
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Kooritud kartul
Beschreibung: Kooritud kartuli müük ja regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0006
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0007
Titel: Külmutatud tooted, sealhulgas külmutatud kala ja kalatooted
Beschreibung: Külmutatud toodete, liha, marjade jne, sealhulgas ka külmutatud kala ja kalatoodete müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja hinnatabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0007
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0008
Titel: Piim, piimatooted ja kanamunad
Beschreibung: Piima, piimatoodete ja kanamunade müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0008
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: Moosid, mahlakontsentraadid ja magusad lisandid
Beschreibung: Mooside, mahlakontsentraatide ja magusate lisandite müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0009
Haupteinstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: Mahekartul
Beschreibung: Mahekartuli müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0010
Los: LOT-0011
Titel: Mahepiim, piimatooted ja mahekanamunad
Beschreibung: Mahepiima, mahepiimatoodete ja mahekanamunade müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0011
Los: LOT-0012
Titel: Mahekuivained
Beschreibung: Mahekuivainete müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0012
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0013
Titel: Mahepuu- ja köögiviljad
Beschreibung: Mahepuu- ja köögiviljade müük ning regulaarne tarnimine Pärnu haridusasutustele vastavalt tehnilisele kirjeldusele ja mahutabelile. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315459-0013
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst