See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie .
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM II i ROM IV .
Interne Kennung: 28/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM II
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr II .
Interne Kennung: 28/2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II lub ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty Nr 2b-1,2b-2,2b-3 , 4b-1,4b-2,4b-3,4b-4 do SWZ, Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 28/2025 część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 28/2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM IV
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr IV .
Interne Kennung: 28/2025 część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 28/2025 część 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 28/2025 część 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 28/2025 część 7