650570-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona wybranych obiektów i mienia Politechniki Łódzkiej, monitorowanie systemów alarmowych wraz z ochroną w trakcie imprez
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona wybranych obiektów i mienia Politechniki Łódzkiej, monitorowanie systemów alarmowych wraz z ochroną w trakcie imprez
Beschreibung: Ochrona wybranych obiektów i mienia Politechniki Łódzkiej, monitorowanie systemów alarmowych wraz z ochroną w trakcie imprez
Vorherige Bekanntmachung: 291300-2026
Interne Kennung: RAP. 262.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: usługa społeczna
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: USŁUGI OCHRONY 1. Dowódca straży - 26 304 godzin 2. Pracownik kwalifikowany - 64 579,50 godzin 3. Pracownik niekwalifikowany - 628 669,50 godzin 4. OCHRONA SUFO - 52 608 godzin 5. Grupa Fizycznego Wsparcia - 105 216 godzin 6. IMPREZY-pracownik kwalifikowany - 4 000 godzin 7. IMPREZY-pracownik niekwalifikowany - 8 000 godzin USŁUGI MONITORINGU 8. Monitoring obiektu miejscowego (znajdującego się w granicach administracyjnych Łodzi)- 31 obiektów - 1 116 abonamentów miesięcznych 9. Monitoring obiektu pozamiejscowego (znajdującego się w innej lokalizacji w Polsce) - 5 obiektów - 180 abonamentów miesięcznych 10. Pilot napadowy – 3 abonament - 108 abonamentów miesięcznych 11. MONITORING-godzina ochrony powyżej 60 min. (rozliczenie za dodatkowe godziny ochrony nastąpi z dokładnością do 15 min. Przy czym zlicza się każde rozpoczęte 15 min) - 350 godzin 12. MONITORING -nieuzasadniony przyjazd - 600 ilość przyjazdów 13. SPRAWDZENIE PIROTECHNICZNE - 15 ryczałtów (wykreślone z arkusza kalkulacyjnego stanowiącego załącznik nr 1A do SWZ)
Interne Kennung: Ochrona wybranych obiektów i mienia Politechniki Łódzkiej, monitorowanie systemów alarmowych wraz z ochroną w trakcie imprez
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 Ustawy Pzp. 1) Realizacja prawa opcji polegać będzie na powtórzeniu usług określonych w załączniku nr 2 i 3 do Umowy, maksymalnie do kwoty 4 300 215,43 PLN netto, 2) Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i po cenach jednostkowych jak zamówienie podstawowe. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem o sposobie i ilości realizowanej opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zamiarze skorzystania z prawa opcji przekazując mu pisemne oświadczenie (oświadczenia) w terminie 7 dni przed planowanym terminem zwiększenia zakresu realizowanej usługi (za wyjątkiem usługi interwencyjnej opisanej w par. 2 ust. 13 pkt 4) Umowy). Termin nie musi zostać zachowany w przypadku, gdy Wykonawca wyrazi zgodę na wcześniejsze zwiększenie zakresu realizowanej usługi. Oświadczenie będzie zawierać ilość godzin oraz wartość usług objętych prawem opcji. 4) Za skuteczne doręczenie powiadomienia, o którym mowa w pkt. 3) rozumie się również przesłany drogą elektroniczną podpisany przez Zamawiającego skan pisma. 5) Wykonawca po otrzymaniu powiadomienia zobowiązany jest przystąpić do realizacji przedmiotu zamówienia.