650609-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Świadczenie usług w zakresie prac konserwacyjno-naprawczych, utrzymania w stałej sprawności, administrowania oraz rozbudowy systemów kontroli dostępu (SKD), systemu przywoławczego oraz wykonania sieci strukturalnej (informatycznej) na terenie i w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie prac konserwacyjno-naprawczych, utrzymania w stałej sprawności, administrowania oraz rozbudowy systemów kontroli dostępu (SKD), systemu przywoławczego oraz wykonania sieci strukturalnej (informatycznej) na terenie i w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług w zakresie prac konserwacyjno-naprawczych, utrzymania w stałej sprawności, administrowania oraz rozbudowy systemów kontroli dostępu (SKD), systemu przywoławczego oraz wykonania sieci strukturalnej (informatycznej) na terenie i w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ oraz załącznikach do swz oraz istotnych postanowieniach umowy
Interne KennungZP.220.104.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie jest pilne do przeprowadzenia, w związku z tym, że aktualne umowa na obsługę prac konserwacyjno-naprawczych, utrzymania w stałej sprawności, administrowania oraz rozbudowy systemów kontroli dostępu (SKD), systemu przywoławczego oraz wykonania sieci strukturalnej (informatycznej), kończy się 31.10.25 r.W związku z inwestycją przebudowy budynku A, Zamawiający nadal oczekuje na złożenie przez wykonawcę inwestycji projektu niskich prądów, w celu dodania do OPZ zamówienia opisu, dotyczącego budynku „A” po przebudowie, którego pierwsza cześć będzie oddana Wykonawcy niniejszego postępowania na przełomie grudnia 2025 i stycznia 2026, a druga – ostatnia część budynku, zostanie oddana w sierpniu 2026 r. W zw. z powyższym, ulegnie zmianie np. ilość punktów SKD i domofonów do obsługi.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungzadanie 1