See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het verzorgen van Militaire Beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie Opleiding (CLAS)
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het verzorgen van Militaire Beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie Opleiding (CLAS). Onder deze aanbesteding vallen de opleidingen van de volgende CLAS (sub)eenheden: Koninklijke Militaire School, Opleidings- en Trainingscentrum Manoeuvre, Opleidings- en Trainingscentrum Genie, KCT, Opleidings- en Trainingscentrum Logistiek, Land Warfare Centrum, Civiel Militair samenwerking Commando, Phoenix compagnie, Command & control Ondersteunings Commando en de ST CLAS. Nadere omvang is opgenomen in de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 21928404
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanbesteder kiest voor een Europese procedure voor sociale en andere specifieke diensten (SAS) o.b.v. artikel 2.38/2.39 van de AW 2012. De procedure verloopt in één ronde. De aanbesteding wordt algemeen bekend gemaakt. Iedere geïnteresseerde aanbieder kan inschrijven. De SAS procedure kenmerkt zich door een verlicht regime binnen de Aanbestedingswet 2012 (AW), waarbij de Aanbestedende dienst meer vrijheden kent in de inrichting van de aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80600000 Schulung für Verteidigungsgüter und Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 KMS en OTCMAN
Beschreibung: Het verzorgen van Militaire Beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie Opleiding (CLAS) voor de opleidingen van de volgende CLAS (sub)eenheden: Koninklijke Militaire School en Opleidings- en Trainingscentrum Manoeuvre.
Interne Kennung: 21928404-0
Menge: 265 600 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 OTCGN en KCT OTCSO, OTCLOG, LWC
Beschreibung: Het verzorgen van Militaire Beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie Opleiding (CLAS)voor de opleidingen van de volgende CLAS (sub)eenheden: Opleidings- en Trainingscentrum Genie, KCT, Opleidings- en Trainingscentrum Logistiek, Land Warfare Centrum.
Interne Kennung: 21928404-1
Menge: 209 600 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 OOCL en ST CLAS
Beschreibung: Het verzorgen van Militaire Beroepsopleidingen Basis+ & Speciali-satie Opleiding (CLAS) voor de opleidingen van de volgende CLAS (sub)eenheden: Civiel Militair samenwerking Commando, Phoenix compagnie, Command & control Ondersteunings Commando en de ST CLAS.
Interne Kennung: 21928404-2
Menge: 51 200