2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Het leveren van 17 bedrijfswagens.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Chassis enkel cabine met kippende laadbak (milieu voertuig) [N1 voertuig]. Het leveren van 1 chassis enkel cabine met kippende laadbak (milieu voertuig) [N1 voertuig].
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van éénmaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Middelgrote gesloten bestelwagen, volledig elektrisch aangedreven [N1 voertuig]. Het leveren van 7 middelgrote gesloten bestelwagens, volledig elektrisch aangedreven [N1 voertuigen].
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Chassis dubbele cabine, vaste laadbak, kraan, gladheidsbestrijding [N2 voertuig]. Het leveren van 2 chassis dubbele cabines, vaste laadbak, kraan, gladheidsbestrijding [N2 voertuigen].
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Grote gesloten bestelwagen met dubbele cabine [N1 voertuig]. Het leveren van 3 grote gesloten bestelwagens met dubbele cabine [N1 voertuigen].
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Beschreibung: Chassis enkel cabine, kist, kippende laadbak, volledig elektrisch aangedreven [N1 voertuig]. Het leveren van 1 chassis enkel cabine, kist, kippende laadbak, volledig elektrisch aangedreven [N1 voertuig].
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Beschreibung: Grote gesloten bestelwagen met enkele cabine en laadlift [N1 voertuig]. Het leveren van 1 grote gesloten bestelwagen met enkele cabine en laadlift [N1 voertuig].
Interne Kennung: 7
65063-2026 - Mededinging
Nederland – Bedrijfswagens – Het leveren van bedrijfswagens
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 34136000 Bestelwagens, 34144900 Elektrische voertuigen
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7
Interne identificatiecode: 7