650631-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS na zagraniczne i krajowe numery komórkowe oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS na zagraniczne i krajowe numery komórkowe oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS na zagraniczne i krajowe numery komórkowe oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 0201-ILZ.260.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS na zagraniczne i krajowe numery komórkowe oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zdalnego udostępniania systemu obsługi automatycznego przesyłania wiadomości SMS na zagraniczne i krajowe numery komórkowe oraz usługa wspierająca zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z systemów centralnych Krajowej Administracji Skarbowej. 2. Zamawiający, wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca m. in.: 1) udostępnił Zamawiającemu usługę umożliwiającą masowe wysyłanie - maksymalnie do 9 864 000 SMS-ów (słownie: dziewięć milionów osiemset sześćdziesiąt cztery tysiące), tj. komunikatów będących wiadomościami tekstowymi SMS z systemów informatycznych Zamawiającego, zwanych dalej Systemem, do odbiorców w ramach wszystkich sieci komórkowych zagranicznych i krajowych, funkcjonujących w momencie zawierania umowy oraz powstałych w okresie obowiązywania umowy, 2) udostępnił Zamawiającemu usługę (dostęp do elektronicznego biura obsługi klienta; dostęp do aplikacji klienckiej za pomocą bezpiecznej strony WWW – szyfrowanie danych przy wykorzystaniu protokołu SSL) wspierającą zarządzanie przesyłaniem wiadomości SMS z Systemów Zamawiającego, 3) zapewnił dla obsługiwanego Systemu niezależnie (osobne konto) dostęp do aplikacji klienckiej za pomocą bezpiecznej strony WWW (szyfrowanie danych przy wykorzystaniu protokołu SSL), dostępnej dla co najmniej 20 użytkowników po zalogowaniu (podaniu indywidualnego loginu i hasła), 4) udostępnił możliwość sprawdzenia statusu dostarczenia wysłanych wiadomości przez zapytanie protokołem https, inicjowane przez Zamawiającego bez konieczności logowania się do aplikacji klienckiej. 3. Szacowana liczba wysyłanych SMS-ów w ramach zamówienia podstawowego wynosi 9 864 000 SMS-ów, w tym: a) SMS krajowy [STREFA 1] - 3 024 000. b) SMS zagraniczny - 6 840 000, w tym: - na ukraińskie numery komórkowe [STREFA 2] - 4 680 000, - na rosyjskie i białoruskie numery komórkowe [STREFA 3] - 1 200 000, - na numery komórkowe krajów UE (z wyłączeniem Polski) [STREFA 4] - 730 000, - na numery komórkowe z pozostałych krajów świata [STREFA 5] - 230 000. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji: 1) Opcja będzie polegać na zwiększeniu zamówienia podstawowego o maksymalnie 6 576 000 SMS-ów (słownie: sześć milionów pięćset siedemdziesiąt sześć tysięcy), w tym: 4 560 000 SMS-ów zagranicznych i 2 016 000 SMS-ów krajowych, po cenach netto za 1 SMS-a dla danej strefy, wskazanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym jak dla zamówienia podstawowego. 2) Skorzystanie z opcji może nastąpić jednorazowo lub wielokrotnie, z tym że każdorazowo Zamawiający pisemnie zawiadomi Wykonawcę o realizacji opcji, wskazując jaką ilość SMS-ów przewiduje wysłać. 3) Uruchomienie opcji nastąpi w terminie do 2 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy pisemnego zawiadomienia, o którym mowa w pkt 2). 4) Opcja będzie realizowana na tych samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 5) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z opcji, bądź nie wykorzysta opcji w całości. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.