650640-2026 - Ergebnis
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamówienie podzielone jest na 2 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Zamówienie podzielone jest na 2 części
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest „Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.” 2) Zamówienie podzielono na 2 części: a) Część 1 - Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica. b) Część 2 - Usługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica
Beschreibung: Usługa polegająca na dowozie i odwozie uczniów w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu z miejscowości zamieszkania uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Usługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.
Beschreibung: Usługa polegająca na transporcie uczniów niepełnosprawnych (dowóz i odwóz) z miejsca zamieszkania na terenie gminy Czernica do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027.