2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tekeningbeheer
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor het integraal beheer (en bewerken) van digitale tekeningenbestanden. De tekeningen dienen middels een SaaS omgeving benaderbaar te zijn en hierop als o.a. pdf-versie gedownload te kunnen worden. In de SaaS omgeving kunnen zowel interne als externe gebruikers (bijv. huurders van gemeente panden). 800.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79995100 Archivierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72322000 Datenverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor het integraal beheer (en bewerken) van digitale tekeningenbestanden. De tekeningen dienen middels een SaaS omgeving benaderbaar te zijn en hierop als o.a. pdf-versie gedownload te kunnen worden. In de SaaS omgeving kunnen zowel interne als externe gebruikers (bijv. huurders van gemeente panden). Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.