650667-2026 - Wettbewerb
Polen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – DOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU CYFROWEJ REJESTRACJI PRZEBIEGU ROZPRAW SĄDOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE PRZYJAZNYCH POKOI PRZESŁUCHAŃ W SĄDACH APELACJI SZCZECIŃSKIEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU CYFROWEJ REJESTRACJI PRZEBIEGU ROZPRAW SĄDOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE PRZYJAZNYCH POKOI PRZESŁUCHAŃ W SĄDACH APELACJI SZCZECIŃSKIEJ
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest: 1) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Okręgowego w Szczecinie b) Sądu Rejonowego w Goleniowie c) Sądu Rejonowego w Gryficach d) Sądu Rejonowego w Gryfinie e) Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim f) Sądu Rejonowego w Świnoujściu g) Sądu Okręgowego w Koszalinie h) Sądu Rejonowego w Białogardzie i) Sądu Rejonowego w Kołobrzegu j) Sądu Rejonowego w Koszalinie k) Sądu Rejonowego w Sławnie l) Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim łącznie 42 sal rozpraw; 2) dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem, a także instalacja, wdrożenie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne systemu rejestracji audio-wideo dla Przyjaznego Pokoju Przesłuchań dla: a) Sądu Rejonowego w Choszcznie b) Sądu Rejonowego w Goleniowie c) Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim d) Sądu Rejonowego w Łobzie e) Sądu Rejonowego w Myśliborzu f) Sądu Rejonowego w Stargardzie g) Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie h) Sądu Okręgowego w Koszalinie i) Sądu Rejonowego w Białogardzie j) Sądu Rejonowego w Białogardzie ZW Świdwin k) Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim l) Sądu Rejonowego w Kołobrzegu m) Sądu Rejonowego w Koszalinie n) Sądu Rejonowego w Koszalinie o) Sądu Rejonowego w Sławnie p) Sądu Rejonowego w Szczecinku q) Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. r) Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. s) Sądu Rejonowego w Słubicach t) Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich łącznie 20 przyjaznych Pokoi Przesłuchań; 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również opcje. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest: 1) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Choszcznie b) Sądu Rejonowego w Świnoujściu c) Sądu Rejonowego w Białogardzie d) Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim e) Sądu Rejonowego w Sławnie f) Sądu Rejonowego w Szczecinku g) Sądu Rejonowego w Wałczu łącznie 12 sal rozpraw; 2) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach wskazanych do modernizacji, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Goleniowie b) Sądu Rejonowego w Myśliborzu c) Sądu Rejonowego w Sulęcinie łącznie 15 sal rozpraw;
Interne Kennung: PAI.261.5.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32342410 Akustische Ausrüstung, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30213000 Personalcomputer, 32341000 Mikrofone
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest: 1) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Okręgowego w Szczecinie b) Sądu Rejonowego w Goleniowie c) Sądu Rejonowego w Gryficach d) Sądu Rejonowego w Gryfinie e) Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim f) Sądu Rejonowego w Świnoujściu g) Sądu Okręgowego w Koszalinie h) Sądu Rejonowego w Białogardzie i) Sądu Rejonowego w Kołobrzegu j) Sądu Rejonowego w Koszalinie k) Sądu Rejonowego w Sławnie l) Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim łącznie 42 sal rozpraw; 2) dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem, a także instalacja, wdrożenie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne systemu rejestracji audio-wideo dla Przyjaznego Pokoju Przesłuchań dla: a) Sądu Rejonowego w Choszcznie b) Sądu Rejonowego w Goleniowie c) Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim d) Sądu Rejonowego w Łobzie e) Sądu Rejonowego w Myśliborzu f) Sądu Rejonowego w Stargardzie g) Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie h) Sądu Okręgowego w Koszalinie i) Sądu Rejonowego w Białogardzie j) Sądu Rejonowego w Białogardzie ZW Świdwin k) Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim l) Sądu Rejonowego w Kołobrzegu m) Sądu Rejonowego w Koszalinie n) Sądu Rejonowego w Koszalinie o) Sądu Rejonowego w Sławnie p) Sądu Rejonowego w Szczecinku q) Sądu Okręgowego w Gorzowie Wlkp. r) Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp. s) Sądu Rejonowego w Słubicach t) Sądu Rejonowego w Strzelcach Krajeńskich łącznie 20 przyjaznych Pokoi Przesłuchań; 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również opcje. Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest: 1) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Choszcznie b) Sądu Rejonowego w Świnoujściu c) Sądu Rejonowego w Białogardzie d) Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim e) Sądu Rejonowego w Sławnie f) Sądu Rejonowego w Szczecinku g) Sądu Rejonowego w Wałczu łącznie 12 sal rozpraw; 2) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach wskazanych do modernizacji, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Goleniowie b) Sądu Rejonowego w Myśliborzu c) Sądu Rejonowego w Sulęcinie łącznie 15 sal rozpraw; 3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostawę (w formie sprzedaży) wraz z montażem przedmiotu zamówienia szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do umowy własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko (urządzenia wchodzące w skład systemu muszą być nowe, nieużywane, nieregenerowane, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek Unii Europejskiej), w tym: a) Wykonanie Projektów technicznych dla każdej z sal rozpraw i Przyjaznego Pokoju Przesłuchań dot. rozmieszczenia, połączeń i konfiguracji elementów systemu; b) Dostawę urządzeń technicznych wyposażenia sali rozpraw i Przyjaznego Pokoju Przesłuchań zapewniających możliwość obsługi procesu rejestracji przebiegu rozpraw sądowych i nagrywania zeznań oraz zapewniających współpracę z posiadanym przez Zamawiającego Oprogramowaniem „ReCourt”; c) Instalację i konfigurację urządzeń technicznych wyposażenia sali rozpraw i Przyjaznego Pokoju Przesłuchań, w tym w szczególności służące temu celowi montaż/demontaż zabudowy lub innych elementów. d) Wdrożenie i uruchomienie Systemu cyfrowej rejestracji rozpraw sądowych, w tym oprogramowania dostarczonego przez Zamawiającego na wszystkich wskazanych salach sądowych oraz Przyjaznych Pokojach Przesłuchań; e) Przywrócenie do stanu pierwotnego pomieszczeń w przypadku wystąpienia konieczności wykonania wykuć lub przewiertów; f) Przeprowadzenie szkoleń dla personelu technicznego i administratorów; g) Przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej powykonawczej; h) Udzielenie gwarancji i świadczenie w okresie gwarancji usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemu; i) Dostawa na rzecz Zamawiającego bezterminowej licencji (na czas nieoznaczony) do oprogramowania, w tym do systemu operacyjnego, w zakresie i w ilości określonej w Opisie Przedmiotu Zamówienia, uprawniającej do korzystania z oprogramowania na polach eksploatacji zgodnie z celem i przeznaczeniem przedmiotu umowy; j) Udzielenie gwarancji oraz świadczenie w okresie gwarancji usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemu; k) Udzielenie gwarancji na dostarczone w ramach Umowy produkty oraz wykonane usługi na okres 48 miesięcy liczonych od dnia podpisania właściwego protokołu odbioru;
Interne Kennung: PAI.261.5.PN.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32341000 Mikrofone, 32342410 Akustische Ausrüstung, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 30213000 Personalcomputer
Menge: 62 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia w ramach prawa opcji jest: 1) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Choszcznie b) Sądu Rejonowego w Świnoujściu c) Sądu Rejonowego w Białogardzie d) Sądu Rejonowego w Drawsku Pomorskim e) Sądu Rejonowego w Sławnie f) Sądu Rejonowego w Szczecinku g) Sądu Rejonowego w Wałczu łącznie 12 sal rozpraw; 2) dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach wskazanych do modernizacji, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dla: a) Sądu Rejonowego w Goleniowie b) Sądu Rejonowego w Myśliborzu c) Sądu Rejonowego w Sulęcinie łącznie 15 sal rozpraw;
650667-2026 - Competition
Poland – Apparatus for sound, video-recording and reproduction – DOSTAWA I WDROŻENIE SYSTEMU CYFROWEJ REJESTRACJI PRZEBIEGU ROZPRAW SĄDOWYCH ORAZ WYPOSAŻENIE PRZYJAZNYCH POKOI PRZESŁUCHAŃ W SĄDACH APELACJI SZCZECIŃSKIEJ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PAI.261.5.PN.2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction
Additional classification (cpv): 32342410 Sound equipment, 32232000 Video-conferencing equipment, 30213000 Personal computers, 32341000 Microphones
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PAI.261.5.PN.2026
Additional classification (cpv): 32341000 Microphones, 32342410 Sound equipment, 32232000 Video-conferencing equipment, 30213000 Personal computers
Quantity: 62 pieces
Options: